OSIEDLE PRZYJAZNAOpis Inwestycji

Pomiędzy ulicą Przyjazną i Traktową, w zachodniej części miasta, powstanie osiedle mieszkaniowe pod nazwą  „Osiedle Przyjazna”. Nowa inwestycja składać się będzie z 3 czterokondygnacyjnych budynków wraz z infrastrukturą drogową.

W każdym  budynku zaprojektowano  po 17 mieszkań o powierzchni od 36 m² do 62 m². Funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń pozwoli na dostosowanie wnętrz do indywidualnych potrzeb klientów. Mieszkania będą miały duże balkony, a te położone na parterze tarasy i kameralne ogródki. Dodatkowo do każdego mieszkania  przynależeć  będzie komórka lokatorska.

Na osiedlu powstanie przestronny parking wraz z miejscami zarezerwowanymi dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość wykupienia garażu.

Wokół budynków zaplanowano wspólne tereny zielone wraz ze strefą rekreacyjną  oraz plac zabaw dla najmłodszych. Aby zapewnić mieszkańcom prywatność i bezpieczeństwo, cały teren zostanie ogrodzony.

Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji Budynku A to II połowa sierpnia 2016 r., a pierwsi klienci odbiorą swoje mieszkania  w I kwartale  2018 roku.

W czerwcu 2017 r. rozpoczęliśmy budowę Budynku B. Termin oddania lokali do użytkowania sierpień 2018 r.

W I kwartale 2018 r. rozpoczniemy budowę Budynku C. Planowany termin zakończenia prac nastąpi w II kwartale 2019 r.

Lokalizacja

„Osiedle Przyjazna” powstanie w spokojnej okolicy, w sercu Winiar. To dzielnica Płocka pełna zieleni i popularnych terenów spacerowych: Zalewu Sobótka i Wzgórza Tumskiego. Bliskość przystanków autobusowych zapewnia szybką i sprawną komunikację z resztą miasta. W pobliżu znajduje się szpital, sklepy, szkoły i przedszkola, które zaspokoją potrzeby przyszłych mieszkańców.

NASZA OFERTA

PARTER

parter

1 PIĘTRO

Ip

2 PIĘTRO

IIp

3 PIĘTRO

IIIp