OSIEDLE - PRZY TRAKCIEOpis Inwestycji

Osiedle „Przy Trakcie” budowane jest w Płocku, w dzielnicy Winiary. Pomiędzy ulicą Szpitalną i Traktową powstaje komfortowy kompleks mieszkaniowy, na który składają się domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej i dom w zabudowie bliźniaczej.

Budynki na osiedlu „Przy Trakcie” zaprojektowane zostały z myślą o współczesnych trendach w architekturze mieszkaniowej. Charakteryzują się prostą, ale nowoczesną i elegancką bryłą. Osiedle utrzymane będzie w stonowanej kolorystyce- w odcieniach bieli i szarości, dopełnione detalami w kolorze drewna.

Osiedle „Przy Trakcie” to domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 103 do 143 m.kw. w standardzie deweloperskim. Każdy segment wyposażony jest w centralne ogrzewanie z dwufunkcyjnym piecem gazowym oraz pełną infrastrukturę: sieć wodną, kanalizację sanitarną i deszczową, gaz, energię elektryczną. Ulice dojazdowe do posesji zostaną utwardzone kostką brukową, a same posesje zagospodarowane i oświetlone.

Układ każdego segmentu został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców. Komfortowe wnętrza, duży dostęp światła dziennego oraz  funkcjonalność pomieszczeń stwarzają idealną atmosferę do mieszkania. Dodatkowo, z każdym klientem prowadzimy indywidualne uzgodnienia dotyczące aranżacji wnętrz (ściany działowe, instalacja elektryczna, wod-kan i c.o.).

Lokalizacja

Osiedle „Przy Trakcie” zlokalizowane jest w zachodniej części Płocka, w dzielnicy Winiary, pomiędzy ulicą Szpitalną i Traktową.

Domy znajdują się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, w odległości ok. 500 metrów od Szpitala Wojewódzkiego i pętli autobusowej oraz 3 km od Ratusza. Osiedle sąsiaduje z popularnymi terenami spacerowymi i widokowymi skarpy wiślanej.

W ofercie posiadamy domy w zabudowie szeregowej o powierzchniach od 103 do 143 m 2. Przewidywany termin oddania budynków do użytkowania przewidujemy na I kwartał 2020r. r.

NASZA OFERTA

ZAMIAST MIESZKANIA

tratkt-103-115-front

NIEWIELKI, LECZ KOMFORTOWY

tratkt-103-115-front

FUNKCJONALNY UKŁAD

tratkt-143-front

DOM BLIŹNIAK - ZAREZERWOWANE

WP155